Subskrypcja RSS

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcjami subskrypcji kanału informacyjnego SMKK Press

Aby dodać kanał wiadomości RSS należy w przeglądarce Internetowej wpisać adres http://www.karwiany-komorowice.org/smkk  a po jego otwarciu za pomocą ikony kanału   widocznej po prawej stronie w polu wpisanego adresu dodać kanał informacyjny do własnej przeglądarki Internetowej.*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*na przykładzie Opera 10.0

Czytnik RSS 

Aby subskrybować i czytać kanały wiadomości RSS należy zainstalować dowolny czytnik RSS . Czytnik kanałów pozwala wczytywać nagłówki wiadomości publikowanych w kanałach informacyjnych dostępnych w Internecie. Nagłówek zawiera tytuł, zwięzły opis oraz link odsyłający do bardziej szczegółowej informacji, znajdującej się w serwisie prowadzonym przez wydawcę kanału. Czytnik RSS pozwala śledzić wiele kanałów jednocześnie. Do wyboru jest wiele czytników dostępnych w sieci Internetowej.

Jednym z nich jest.

 

 

 

 

 

Czytnik należy zainstalować na swoim komputerze zgodnie z instrukcją instalacji a następnie za jego pomocą zasubskrybować kanał wiadomości RSS.

 

 

 

 

 

 

NEWSLETTER 

Aby subskrybować newsletter należy w przeglądarce Internetowej wpisać adres   http://www.karwiany-komorowice.org/smkk a po jego otwarciu  wpisać adres email i imię w formularzu rejestracji widocznym po prawej stronie serwisu.

System wyśle na podany adres specjalny email rejestracyjny, w którym należy poprzez kliknięcie potwierdzić chęć dodania adresu do listy subskrybentów.

 

 

 

 

 

 

 

Dodanie do listy subskrybentów zostaje potwierdzone przez otwarcie specjalnej strony rejestracyjnej.


 

 

 

 

 

 

 
Zmiany ustawień domyślnych subskrybenta lub zrezygnować z subskrypcji możliwe są po kliknięciu na link Zarządzaj subskrypcją.

Dodaj komentarz